Dědeček 10 leté dívky sexuálně obtěžované uprchlíky si šel stěžovat na městské zasedání, odpověď starosty šokuje celý internet

Sdílením podpoříte autory stránky

Video z německého městského zasedání, v němž se nová realita uprchlické krize projevuje na zoufalých občanech, pobouřila internet poté, co si starosta města dovolil směrem k občanům prohlásit velmi kontroverzní frázi.

Ve videu lze rozpoznat okamžik, kdy  vedení města poslouchá názory od rozčilených občanů . Z videa je zřejmé, že až do tohoto setkání  občané stále věřili, možná logicky, že jejich vláda existuje, aby je chránila, jejich milované osoby a jejich zájmy.

 

Zde je překlad diskuze z videa:

Starší muž: Má vnučka, má méně než deset let – a to  co jí se stalo také v nedalekém městě.

Občané: To je pravda!

Dědeček: Dívky byly  sexuálněobtěžovány „uprchlickými dětmi“ … žadateli o azyl … Jak to bude v létě, kdy dívky ve škole nosí méně oblečení?

Starosta: To je snadné. Prostě je neprovokujte a nechodte do těchto oblastí.

(Rozrušení publika): V naší zemi?! Nemůžete ani chodit ve svém městě? Ach jo! Ve svém vlastním městě! To jo! Ustupujeme jim pořád více! Nemáme už možnost ani volně chodit ve vlastním městě! Jdi domů, chlapče! Kdo tě sakra zvolil? Přijdou sem uprchlíci a my už nemůžeme tady ani volně chodit ?! Chlapče, chlapče, máš nervy. Jaký je to starosta? Měl bys odstoupit! „

Dědeček: Moji vnoučata sem chodí do školy! Takhle to jako teď bude?

Starosta: No, není technicky nutné, aby tam dívky chodily. Existují alternativní cesty k navštěvování školy ….

Starosta následně argumentoval tím, že i němci se dopuštějí znásilnění a zneuživání dětí.

Občan: To s tím nemá nic společného! Němci jdou do vězení za tohle! Ale  uprchlíci- nechodí do vězení! „

Souhlasíte s názory občanů?

Zdroj:1

Komentáře